Uspešno ste se registrovali!
Molimo vas, ulogujte se putem linka koji vam je poslat na
Olimpijski plamen Tokio 2020. - Sputnik Srbija
Olimpijske igre u Tokiju
Košarka, tenis, odbojka, vaterpolo... Srbija na Olimpijskim igrama u Tokiju ima 86 predstavnika – ko su oni, kada nastupaju i šta se od njih očekuje saznajte uz Sputnjik sport.

Srbija u Tokiju: Ko, kada i gde?

© Tanjug / DRAGAN KUJUNDZICNovak Đoković na aerodromu Nikola Tesla pred polazak na Olimpijske igre
Novak Đoković na aerodromu Nikola Tesla pred polazak na Olimpijske igre - Sputnik Srbija, 1920, 20.07.2021
Pratite nas
Kada srpski sportisti izlaze na boriliša Olimpijskih igara u Tokiju?
Odbojka žene
25. jul Srbija - Dominikana 07:20
27. jul Srbija - Japan 07:20
29. jul Srbija - Kenija 07:20
31. jul Srbija - Brazil 09:25
02. avgust Srbija - Južna Koreja 02:00
04. avgust Četvrtfinale
06. avgust Polufinale
08. avgust Meč za treće mesto 02:00
08. avgust Finale 06:30
Košarka - žene
26. jul Srbija - Kanada 10:20
29. jul Srbija - Španija 07:00
1. avgust Srbija - Južna Koreja 14:00
4. avgust Četvrtfinale
6. avgust Polufinale
7. avgust Meč za treće mesto 09:00
8. avgust Finale 04:30
Tenis
Novak Đoković
Miomir Kecmanović
Ivana Jorović
Nina Stojanović
Aleksandra Krunić/Nina Stojanović
Vaterpolo
25. jul Srbija - Španija 11:20
27. jul Srbija - Kazahstan 07:00
29. jul Srbija - Australija 12:50
31. jul Srbija - Hrvatska 08:30
02. avgust Srbija - Crna Gora 07:00
04. avgust četvrtfinale
06. avgust Polufinale
08. avgust Meč za treće mesto 06:40
08. avgust Finale 09:30
3x3
24. jul Srbija - Kina 05:00
24. jul Srbija - Holandija 08:25
25. jul Srbija - Poljska 05:00
25. jul Srbija - Belgija 08:25
26. jul Srbija - Japan 05:00
26. jul Srbija - Letonija 08:25
27. jul Srbija - Rusija 11:00
27. jul Četvrtfinale
28. jul Polufinale
28. jul Meč za treće mesto 14:15
28. jul Finale 15:25
Atletika
Disk - Dragana Tomašević
31. jul Kvalifikacije 02:30
02. avgust Finale 13:00
Skok udalj - Ivana Španović
01. avgust Kvalifikacije 02:50
03. avgust Finale 02:00
Bacanje koplja - Marija Vučenović
03. avgust Kvalifikacije 2.20/3.50
06. avgust Finale 13.50
Bacanje kugle - Armin Sinančević, Asmir Kolašinac
03. avgust Kvalifikacije 12:15
05. avgust Finale 04:05
Boks
Nina Radovanović (muva 48-51kg)
25. jul Šesnaestina finala 04:00 - 10:00
29. jul Osmina finala 07:10 - 13:10
01. avgust Četvrtfinale 04:00 - 10:00
04. avgust Polufinale 07:00
07. avgust Finale 07:00
Kajak
Strahinja Stefanović, Milica Starović
03. avgust 12:30
Džudo
Nemanja Majdov
Aleksandar Kukolj
Milica Nikolić
Marica Perišić
Anja Obradović
Karate
Jovana Preković (do 61kg)
06. avgust Eliminacije 06:00
06. avgust Polufinale i finale 11:00
Veslanje
Miloš Vasić, Martin Mačković (dvojac bez kormilara)
23. jul Kvalifikacije 01:30
Jovana Arsić (skif)
23. jul Kvalifikacije 01:30
Streljaštvo
Vazdušna puška 10m - Andrea Arsović, Sanja Vukašinović
24. jul Kvalifikacije 1.30
24. jul Finale 3.45
Vazdušni pištolj 10m - Damir Mikec
24. jul Kvalifikacije 6.00
24. jul Finale 8.30
Vazdušni pištolj 10m - Zorana Arunović, Jasmina Milovanović
25. jul Kvalifikacije 2.00
25. jul Finale 4.15
Vazdušna puška 10m - Milenko Sebić, Milutin Stefanović
25. jul Kvalifikacije 6.00
25. jul Finale 8.30
Vazdušni pištolj 10m - Arunović, Mikec (miks)
27. jul Kvalifikacije 3.00
27. jul Finale 4.00/4.35
Vazdušna puška 10m - Arsović/Stefanović, Vukašinović/Sebić
27. jul Kvalifikacije 6.15
27. jul Finale 8.15/8.50
MK pištolj 25m - Zorana Arunović, Jasmina Milovanović
29. jul Kvalifikacije 2.00
30. jul Kvalifikacije - brzo pucanje 2.00
30. jul Finale 7.50
MK puška trostav 50m - Andrea Arsović, Sanja Vukašinović
31. jul Kvalifikacije 5.00
31. jul Finale 9.00
MK puška trostav 50m - Milenko Sebić, Milutin Stefanović
02. avgust Kvalifikacije 4.30
02. avgust Finale 9.50
Plivanje
100m slobodno - Velimir Stjepanović, Andrej Barna
27. jul Kvalifikacije 12:00
28. jul Polufinale 03:30
29. jul Finale 05:00
100m prsno - Čaba Silađi
24. jul Kvalifikacije 14:00
25. jul Polufinale 04:30
26. jul Finale 04:00
400m mešovito - Anja Crevar
24. jul Kvalifikacije 13:30
25. jul Finale 05:00
800m slobodno - Vuk Čelić
27. jul Kvalifikacije 14:30
29. jul Finale 03:30
4x100m slobodno štafeta
25. jul Kvalifikacije 14:30
26. jul Finale 05:00
Stoni tenis
24. jul Dimitrije Levajac, Žolt Pete (pojedinačno) 2.00
01. avgust D. Levajac, Ž. Pete, Marko Jevtović (ekipno) 3.00
Tekvondo
Tijana Bogdanović (do 49kg)
24. jul 1/8f, 1/4, 1/2f 03:00
24. jul repesaž, bronza, finale 12:00
Milica Mandić (preko 67kg)
27. jul 1/8f, 1/4, 1/2f 03:00
27. jul repesaž, bronza, finale 12:00
Rvanje
Stevan Mićić (do 57kg)
04. avgust Osmina finala, Četvrtfinale 04:45
04. avgust Polufinale 11:15
05. avgust Repasaž 04:00
05. avgust Meč za treće mesto 11:30
05. avgust Finale 11:45
Mate Nemeš (do 67kg)
03. avgust Osmina finala, Četvrtfinale 04:30
03. avgust Polufinale 11:15
04. avgust Repasaž 04:00
04. avgust Meč za treće mesto
04. avgust Finale 11:30
Zurab Datunašvili (do 87kg)
03. avgust Osmina finala 05:00 Četvrtfinale / Polufinale / Repasaž / Meč za treće mesto / Finale
Mihail Kadžaja (do 97kg)
02. avgust Osmina finala, Četvrtfinale 05:00
02. avgust Polufinale 11:30
03. avgust Repasaž 04:30
03. avgust Meč za treće mesto
03. avgust Finale 12:30
Sve vesti
0
Prvo nova obaveštenjaPrvo stara obaveštenja
loader
Da biste učestvovali u diskusiji
izvršite autorizaciju ili registraciju
loader
Ćaskanje
Zagolovok otkrыvaemogo materiala