Fudbal
    Preuzmite kraći link
    112
    Pratite nas

Marko Nikolić, srpski trener, doživeo je još jedan šokantan poraz na klupi moskovske Lokomotive.

Njegova ekipa je poražena od Himkija rezultatom 3:2 u 19. kolu ruske Premijer lige na gostujućem terenu.

Poraz je bolniji zbog dva faktora – Lokomotiva je na poluvremenu vodila sa 2:1, a domaća ekipa je preokret napravila golom u trećem minutu nadoknade vremena.

Uz to, Nikolić je u 30. minutu dobio žuti karton posle žučne rasprave sa sudijom, a istovetnu kaznu je zaradio i srpski defanzivac Slobodan Rajković.

Lokomotiva je bila potpuno nadigrana, 11-plasirani Himki je imao kontrolu utakmice i ostvario je sedmu pobedu u sezoni.

Sa druge strane, Nikolićev tim je doživeo sedmi poraz i nalazi se na osmom mestu tabele sa 28 poena iz 19 mečeva.

Plasman obezedio SofaScore LiveScore
    Lokomotiva je u prošlom kolu protiv Krasnodara doživela debakl i poražena je sa 5:0.

Nikolić se zbog toga našao ma meti kritika, a one su pojačane i posle novog neuspeha.

„Nikolićev tim je propao“, navedeno je u izveštaju ruskog „Sport ekspresa“.

► Srpski trener na udaru ruskih biznismena: „Treba mu dati otkaz, ne zna gde se nalazi“

► Protesti, predrasude, uvrede, srednji prst, ali – Rusija sada zna ko je Marko Nikolić