Utakmice i rezultati
Sve utakmice se igraju po lokalnom vremenu. Kalinjingrad = UTC +2, Samara = UTC +4, Ekaterinburg = UTC +5, Moskva i drugi gradovi = UTC +3
Grupa A
Moskva (Lužniki)
Rusija
5
Saudijska Arabija
0
Grupa A
Egipat
0
Urugvaj
1
Grupa A
Sankt Peterburg
Rusija
3
Egipat
1
Grupa A
Urugvaj
1
Saudijska Arabija
0
Grupa A
Volgograd
Saudijska Arabija
2
Egipat
1
Grupa A
Urugvaj
3
Rusija
0
Grupa B
Sankt Peterburg
Maroko
0
Iran
1
Grupa B
Portugalija
3
Španija
3
Grupa B
Moskva (Lužniki)
Portugalija
1
Maroko
0
Grupa B
Kazanj
Iran
0
Španija
1
Grupa B
Španija
2
Maroko
2
Grupa B
Iran
1
Portugalija
1
Grupa C
Kazanj
Francuska
2
Australija
1
Grupa C
Peru
0
Danska
1
Grupa C
Danska
1
Australija
1
Grupa C
Francuska
1
Peru
0
Grupa C
Moskva (Lužniki)
Danska
0
Francuska
0
Grupa C
Australija
0
Peru
2
Grupa D
Moskva (Spartak)
Argentina
1
Island
1
Grupa D
Hrvatska
2
Nigerija
0
Grupa D
Argentina
0
Hrvatska
3
Grupa D
Volgograd
Nigerija
2
Island
0
Grupa D
Island
1
Hrvatska
2
Grupa D
Sankt Peterburg
Nigerija
1
Argentina
2
Grupa E
Kostarika
0
Srbija
1
Grupa E
Brazil
1
Švajcarska
1
Grupa E
Sankt Peterburg
Brazil
2
Kostarika
0
Grupa E
Srbija
1
Švajcarska
2
Grupa E
Moskva (Spartak)
Srbija
0
Brazil
2
Grupa E
Švajcarska
2
Kostarika
2
Grupa F
Moskva (Lužniki)
Nemačka
0
Meksiko
1
Grupa F
Švedska
1
Republika Koreja
0
Grupa F
Republika Koreja
1
Meksiko
2
Grupa F
Nemačka
2
Švedska
1
Grupa F
Kazanj
Republika Koreja
2
Nemačka
0
Grupa F
Meksiko
0
Švedska
3
Grupa G
Belgija
3
Panama
0
Grupa G
Volgograd
Tunis
1
Engleska
2
Grupa G
Moskva (Spartak)
Belgija
5
Tunis
2
Grupa G
Engleska
6
Panama
1
Grupa G
Engleska
0
Belgija
1
Grupa G
Panama
1
Tunis
2
Grupa H
Kolumbija
1
Japan
2
Grupa H
Moskva (Spartak)
Poljska
1
Senegal
2
Grupa H
Japan
2
Senegal
2
Grupa H
Kazanj
Poljska
0
Kolumbija
3
Grupa H
Volgograd
Japan
0
Poljska
1
Grupa H
Senegal
0
Kolumbija
1
  • *Stadion „Lužniki”
  • **Stadion „Spartak”
Osmina finalaČetvrtina finalaPolufinaleFinale
30 Jun 21:00, Soči 
30 Jun 17:00, Kazanj 
06 Jul 17:00, Nižnji Novgorod 
02 Jul 18:00, Samara 
10 Jul 21:00, Sankt Peterburg 
06 Jul 21:00, Kazanj 
02 Jul 21:00, Rostov na Donu 
15 Jul 18:00, Moskva *
01 Jul 17:00, Moskva *
07 Jul 21:00, Soči 
11 Jul 21:00, Moskva *
01 Jul 21:00, Nižnji Novgorod 
Utakmica za 3. mesto
03 Jul 17:00, Sankt Peterburg 
07 Jul 18:00, Samara 
14 Jul 17:00, Sankt Peterburg 
03 Jul 21:00, Moskva **
  • *Stadion „Lužniki”
  • **Stadion „Spartak”